پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان دوره دکتری پژوهش محور

    منتشرشده در اخبار
  • پنج شنبه, 10 خرداد 1403 ساعت 06:51

سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در نظر دارد براساس آین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری (ابلاغیه شماره 307862/2 مورخ 1401/10/17 وزارت علوم تحقیقات و فناوری) اقدام به پذیرش دانشجوی دکتری(پژوهش محور) برای سال تحصیلی 1404-1403 از بین دانشجویان حایز شرایط در رشته گرایش های مهندسی شیمی، زیست فناوری میکروبی، علوم و مهندسی صنایع غذایی، مهندسی شیمی بیوتکنولوژی، مهندسی مواد و متالورژی، مهندسی پزشکی بیوالکتریک، و مهندسی مکانیک تبدیل انرژی نماید.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط پذیرش می توانند به وب سایت سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به آدرس http://irost.org/edu مراجعه نمایند. لازم است متقاضیان حداکثر تا تاریخ 1403/03/23 درخواست خود را از طریق ارسال ایمیل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید همراه با بارگذاری مدارک و مستندات لازم ثبت نمایند. در صورت نیاز به راهنمایی با شماره 02157416540 کارشناس تحصیلات تکمیلی سازمان تماس حاصل فرمایند.

خبرنامه سایت

با عضویت در خبرنامه سایت از جدیدترین و آخرین اخبار موسسه مطلع شوید .

ریاست موسسه

همه ما مسئولین در موسسه آموزش عالی سلمان با آرزوی شادی و موفقیت برای همه جوانان کشورمان آماده ایم که هر نوع همکاری با شما برای ایجاد محیطی آرام بخش کاملا علمی و فرهنگی اجتماعی در این موسسه داشته باشیم و بنابراین از هرگونه پیشنهاد و ارائه راه حل استقبال میکنیم.

 

تشکل های دانشجویی